Vadi Evleri

Artık satışında son aşamaya geldiğimiz Vadi Evlerinde 2+1 konutlarımızın satışı başlamıştır. Kullanım ve manzara seçeneklerine göre birbirine yakın 4 ayrı fiyat belirlenmiş olup gerek kredi gerekse ödeme konularında Ali Kaan İnşaat olarak bildiğiniz alıştığınız ödeme kolaylıklarını sizlere yeniden yaşatacağımızdan emin olabilirsiniz.

Zemin kat seçeneklerimizden olan 243 Bin Türk Lirası fiyatlı konutlarımız sunduğumuz çevresel imkanlardan faydalanmak ve yatırım – oturum imkanının bir arada sunulduğu uygun seçeneklerimizden biridir. 2+1 plana sahip olan dairemiz zemin kat avantajı ile gerçek bir yazlık deneyimini sunmaya hazırdır.

Diğer bir zemin kat seçeneğimiz olan 247 Bin Türk Lirası konutumuz ise özellikle bahçe opsiyonu olması açısından havuz ve daha birçok aktivitenin yanında doğa ile daha da baş başa olmak isteyen misafirlerimizin hoşuna gideceğinden eminiz. İsteğinize göre istediğiniz peyzajı gerçekleştirebileceğiniz bu tip evlerimizde ömrünüzün uzadığını fark edeceksiniz.

Manzaralı daire seçeneklerimiz arasında en popüler olan havuz deniz ve doğanın bir arada olduğu gerçek bir deneyime sahip olan manzaralı evlerimizdir. Ev kelimesini hakkını vereceğini düşündüğümüz bu seçenekte tüm siteye hakim olabileceğiniz panoramik bir manzara ile beraber her ne sebeple alırsanız alın sonunda tatlı anılara sahip olacağınızı tahmin ediyorum. Bu seçeneğimizde 259 Bin Türk Lirası olmakla beraber 2+1 daire planıyla gerekli yerleşim alanını sizlere sunmuştur.